Jak se netrápit tím, co se děje kolem?

Jak se srovnat s boji očkovaných proti neočkovaným?

Jak vůbec přijmout tuto situaci v klidu?

ZÁZNAM z ŽIVÉHO VYSÍLÁNÍ ve středu 15. září ve 20:25

Netrap se okolím

aneb jak se stát člověkem, který v sobě nechová žádné křivdy

O čem to bylo:

 • 1
  Jak se srovnat s těmi, kteří určují pravidla
  ☆ Kam až to dojde, co všechno budeme muset snést, jaká omezení ještě přijdou?
  ☆ Přestáváš věřit všemu, co je nařízeno, zbavuješ se strachu nebo se bojíš víc a víc?
  ☆ Nenávidíš vládu, že nás tahá za nos a sama nedodržuje vlastní nařízení?
  ☆ Dovoluješ si porušovat, co ti připadá jako nesmysl?
  ☆ Osvobozuješ se a začínáš spoléhat na vlastní úsudek?
 • 2
  Boj očkovaných proti neočkovaným
  ☆ Kdo je lepší? Rozhodl ses očkovat nebo neočkovat a máš pocit, že jsi tím lepším člověkem?
  ☆ Kdo má pravdu? Prosazuješ tu svou, přesvědčuješ ostatní, odsuzuješ druhé, že se rozhodli jinak?
  ☆ Je řešením roztrhnout rodiny, nestýkat se spolu?
  ☆ O co vlastně jde?
 • 3
  Na koho se dnes můžeme spolehnout
  ☆ Postará se o nás stát nebo lékaři?
  ☆ Kde se dozvím pravdu?
 • 4
  Jak se zbavit pocitů křivdy, ubližování, ztráty svobody
  ☆ Co dělat každý sám - praktické kroky

Kdo Ti podá ruku na cestě k odpouštění

(pokud nás ještě neznáš)

Ivan Matouš

Původně elektrotechnik a ateista.
Spoluautor a "levá hemisféra"
Akademie celostního zdraví..
..kterého zdravotní a vztahové problémy dovedly k pochopení a přijetí celostního, trojjedinného pohledu na svět. Snaží se být průvodcem sobě a jiným lidem na cestě k rozpomenutí se, že všichni jsme součástí jedné společné energie, které klidně můžeme říkat Bůh. K pochopení, že to rozpomínání probíhá vědomým prožíváním situací tady, ve "hmotném" světě, v reálném životě. Ve světě, kde naše duše k naší mysli hovoří prostřednictvím našeho těla. Dneska je "věřícím" člověkem, který je ale přesvědčený, že současná náboženství už by měla být nahrazena jiným pojetím duchovnosti. Je spolutvůrcem Akademie celostního zdraví. "Můj sen je o společnosti, které říkám duchovní komunismus. O komunitní společnosti, která není založena na materialismu a ekonomickém rovnostářství, ale na uvědomění si duchovní sounáležitosti každého s každým a všeho se vším. Na vědomí, že všichni jsme neoddělitelnou součástí jednoho celku. Na vědomí, že co dělám tobě, dělám vlastně sobě, protože všichni jsme částečkami Boha, tak, jako každá naše buňka se částečkou našeho těla. Nevím, ve kterém životě se svého snu dočkám, ale vím jistě, že se ho dočkám. A považuji za dobré říkat o tom druhým lidem. Třeba se jim to zalíbí a sami na sobě(!) pro to něco málo udělají."

Mgr. Miloslava Matoušová

Původně speciální pedagog.
Spoluautorka a "pravá hemisféra"
Akademie celostního zdraví.
Rozhodla se nepodílet se na nefunkčním školství, ale pomáhat "postiženým" dospělým. 20 let se zabývá zdravou výživou, alternativní léčbou nemocí, duchovními příčinami. Je vyznavačem jednoduchých souvislostí a metod, které může použít každý ve svém životě, aby mohl sám sebe učinit šťastným. Je propagátorkou a sama jde cestou ženské role. Pracuje s numerologií, astrologií devíti planet, pohledovou diagnostikou, irisdiagnostikou a dalšími diagnostickými metodami. Její zálibou je diagnostika vztahů a hledání východisek z problematických vztahů ke vztahů šťastným. Je spoluautorkou webu Empatia, on-line programů z Akademie celostního zdraví. "Mým snem je svět v lásce. Kde nebude bolest a trápení. Kde každý nechá druhého, ať jsi jde svým životem, jak sám potřebuje. Kde každý se bude ptát jen sám na sebe. A bude řešit jen sám sebe a s plným vědomím zodpovědnosti bude sám sebe měnit. K lásce bez podmínek. Věřím, že mohu inspirovat druhé lidi k tomu, aby udělali první krok."

Po přihlášení tě tam čeká malé překvapení podobné tomuto videu:

Od poloviny září je nejlepší období pro řešení následující problémů:

 • Nemohu něco odpustit partnerovi, dětem, rodičům, někomu z "cizích" lidí..
  A HLAVNĚ sobě!
 • Mám zdravotní potíže především s tlustým střevem a dýchacími cestami

Od 15. září do 14. listopadu

je období prvku KOV podle Astrologie 9 planet

A k tomuto energetickému prvku patří právě tělesné orgány tlusté střevo a dýchací cesty. V tomto období jsou nejcitlivější a nejaktivnější. V tomto období jim můžeme nejvíce pomoci, ale také nejvíce ublížit.

Na této skupině orgánů se současně promítá naše chování právě v oblasti \"vypouštění\" - tedy odpouštění. Tlusté střevo slouží k vypouštění kalů, odpadu, toho, co už tělo zpracovalo a potřebuje se toho zbavit.

Proto se na něm z celostního principu promítá, jak umíme vypouštět \"kaly a odpady\" z naší mysli. Křivdy, ublížení, urážky, viny - svoje i druhých lidí. Jak to umíme odpustit. Sobě i ostatním.

Dýchací cesty jsou podle této tisíce let používané nauky tzv. párovými orgány tlustého střeva. Proto se na nich projeví nemoc z našich chybných postojů v této oblasti dříve, než na tlustém střevu. Nepodceňujte tedy onemocnění dýchacích cest. Mohou vás ochránit před mnohem větším \"zastavením\", třeba rakovinou tlustého střeva.

Ne náhodou začínají první epidemie plicních onemocnění na přelomu podzimu a zimy, kdy končí období, které jsme měli věnovat budování jejich imunity a vykašlali (jak příznačné slovo - ostatně jako vždy) jsme se na to.

Program Odpustit je láska shlédlo už 0 lidiček.
Poznej i TY jeho sílu!
Ahoj Miluško a Ivane, v prvé řadě Vám chci opravdu moc poděkovat za skvělý kurz, jste prostě stvořeni pro tuto práci. Makám už na sobě celkem dlouho, hodně jsem o těchto tématech četla a slyšela, ale z Vašich úst to vše chápu asi nejlíp:-). Video o odpuštění sobě si pouštím každý den, je to úžasné a podporuje mě to na mé cestě k získání sebelásky a sebeúcty. Do kurzu jsem se vlastně kvůli tomuto přihlásila, vedla mě má intuice i vzhledem k mým zdravotním potížím, a do toho pocity viny spojené s rozvodem. V podstatě jsem myslela, že už to mám dávno za sebou, ale necítím se tak. Sedí to všechno naprosto dokonale.
Lenka Bartusková
Milí Ivánku a Miluško! Jsem moc vděčná za to , že jsem se mohla zúčastnit Vašeho kurzu . Posunul mně v pochopení toho co se dělo a proč se vše dělo. Neurovnané vztahy s maminkou mně tížily jako noční můra, a pomalu mi nedávaly dýchat, takže to vyvrcholilo astmatem, a to velmi ošklivě. Jsem vděčna za to , že se vše dalo tou nejsprávnější cestou, a ještě za života maminky, které je 90 let, se vše urovnalo a já mohu dovézt ji, až přijde její čas , s klidnou myslí tam kde jí bude dobře. A tím pádem i já mám a budu mít klidnou mysl, bez hořkosti , kterou jsem v sobě dlouhá léta nosila. Nejspíš není třeba Vám říkat , jak moc všem pomáháte. Vřelý dík Vám za vše co jste mně naučili pochopit a aplikovat do života.
Božena Grimová

Řečí bylo dost, je čas na činy!

Teď klikni na žluté tlačítko a přihlas se na webinář

A buď vděčný za každý kopanec!