Co kdybychom ti řekli, že známe NÁVOD,

jak ODPUSTIT všechno všem?

A chceme ti jej PŘEDAT?

0 lidí už se s námi naučilo
odpouštět všechno všem.

Je to už placený program.

Podívej se, co v něm dostaneš a že nic neriskuješ:

 • Nemůžeš odpustit rodičům? Třeba že tě nikdy neobjali, nepochválili, že tě mlátili nebo opustili?
 • Máte v rodině rakovinu tlustého střeva a bojíš se, že ji dostaneš taky?
 • Trápíš se, jak hnusně jste se chovali ke svým dětem a nevíš, jak k nim najít cestu a jak odpustit sám sobě?
 • Máš potíže s tlustým střevem, cystou, astmatem, alergií, dýcháním a už tě věčná antibiotika a další léky štvou?
 • Už má dost čekáren, kde trávíš spoustu času se svými nemocnými dětmi?
 • Cítíš, že na tobě něco z minulosti leží jako balvan a chceš jej konečně shodit?
 • Nemůžeš odpustit nevěru?

Odpovědi na tyto a mnoho dalších otázek od nás dostaneš!

Vše se ti spojí a ty nastartuješ změnu života s radostí a jednoduše!

Moji milí MI 🙂 před kurzem byly snahy obviňovat druhé za své nezdary. Vždyť se tolik snažím! Pro sebe i pro ně – copak to nikdo nevidí, nechápe? ONI jsou necitelní, zlí, závistiví, falešní, nerozumí mi. A já – vždyť to myslím dobře! Měla bych odpouštět s vědomím, že jsou to moje zrcadla. MĚLA BYCH! V tom je ten problém: Vypočítavost, zištnost. Kde je přijetí bez podmínek? Kde je láska? V průběhu kurzu začínám chápat pravý smysl odpouštění: Otevírám oči, otevírám srdce (do té doby uzavřené před dalším zraněním – pro jistotu). Není viník, není oběť. Je jen Láska. A ta odpouští. Všechno všem. Prohlédla jsem – díky vám, vašemu laskavému, moudrému a citlivému přístupu ke každému z vašich druhých Já. Děkuji vám, moji milí MI 🙂 s láskou Eva
Eva Šustr

Co dostaneš

ve čtyřech intenzivních lekcích:

 • 1
  Nic není náhoda a vše se vším souvisí
  Proč potřebujeme ubližování a k čemu nám slouží druzí lidé? Je ubližování špatné? Proč bych měl odpouštět kvůli sobě?
  Jak souvisí schopnost odpouštět s indiciemi o nás, které můžeme číst z data narození a jiných ukazatelů. Použijeme na rozkrytí našich úkolů osvědčené jednoduché diagnostické metody.
 • 2
  Odpuštění v praxi
  Jak odpustit sobě, partnerovi, rodičům, dětem - všem! Jak si večer v klidu říct:“Co bylo dnes, na to sere Bílej Tesák a zítra začínám na novo!“
  Naučíme se jednoduché techniky, jak se to naučit!
  Jak si pomoci tělem, aby mi šlo odpouštět snáz, jak uzdravit své tlusté střevo.
 • 3
  Odpustit = svobodně dýchat
  Jak souvisí odpuštění se schopností se osvobodit a vzlétnout, kam chci. Proč mě minulost drží při zemi a jak souvisí tlusté střevo s plícemi a dýcháním. Jak odpustit a vzlétnout!
 • 4
  Jak odpustit nevěru
  Jak pochopit a přijmout nevěru z pohledu duchovního
  Proč právě nevěru potřebuji já sám, k čemu mi slouží
  Jak se vypořádat s nevěrou prakticky krok za krokem

13 videopřednášek (i ve formě MP3 nahrávky a textu)

Všechny lekce dostaneš najednou po registraci do členské sekce. My tě budeme v týdenních itervalech povzbuzovat maily k jednotlivým lekcím. Ale můžeš si všechno procházet kdy chceš, jak rychle chceš a kolikrát chceš. Navždycky.

Moji zlatí :-), jak vidět, vesmírné zákony fungují naprosto spolehlivě: stejné opravdu přitahuje stejné :-), denně se o tom přesvědčuji. Moc děkuji a jen stručně: pro mne jste vy oba mí nabíječi energie. Mám tedy energie pořád hodně, nemám s tím problém, ani ji rozdávat. Ale! Cokoli od vás čtu, vidím,slyším mě snad nějak objemově tou energií nabije tak, že si připadám jako veliká energetická koule. 🙂 Děkuji vždy nahoru, že jsem měla tu možnost vás objevit, připojit se ke všem kurzům, co jste snad nabízeli... A teď ta získaná moudra od vás šířím dál.. A jsem šťastná, když vidím, jak to lidičkám pomáhá, jak oni zase ke mně se obracejí o radu. Víc k životu netřeba. A kdybych zítra měla zemřít, vím, co je to BÝT ŠŤASTNÁ.. A nelituji v životě naprosto ničeho, všechno vždy přicházelo a přichází v pravý čas a já, jak už vím, že nic tu není "jen tak", to přijímám a čekám na další výzvy života. 🙂 Připadám si jako to malé dítě, které radostně začíná každý den. 🙂 Moc vás znovu zdravím, Miluško milá - i Ivana... Co dál dodat? DĚKUJI, DĚKUJI !!!
Jaroslava Rychtaříková

Stále si nevěříš, že to dáš?

NEVADÍ!

Máš 7 dní na vrácení peněz!

Musíš do 7 dní od přihlášení do kurzu a dát Milušce nebo Ivanovi vědět emailem na adresu fakturace@kingscotty.cz, že ti kurz nic nedává a chceš vrátit kurzovné.
Později už to nebude možné.

Milujeme dávat.

K lekcím dostaneš spoustu bonusů ZDARMA navíc!

6 hodin přednášek O lásce a vztazích - v hodnotě 4.000 Kč

Komplexní shrnutí všeho, co je ve vztazích podstatné. Díky němu pochopíte jak funguje celý náš život a odpustíte možná i tomu, o kom byste se to nikdy nedomnívali.

4 e-booky, praktické příručky - v hodnotě 1.500 Kč

Harmonické vztahy podle astrologie devíti planet
Zdraví těla a mysli podle astrologie devíti planet
11 kroků od vzteku k lásce za 3 měsíce
11 kroků k odpuštění všeho všem

Video/Audio nahrávka - Meditace za odpuštění

Naše osobní zvuková meditační nahrávka, která vám pomůže napojit se sám na sebe a snáz přijímat nejen to, co vytáhneme v kurzu, ale bude ti sloužit, jak dlouho budeš potřebovat.

Audio nahrávka - Ranní protažení a prodýchání

Naše osobní zvuková nahrávka cvičení a dýchání, která vás naučí, jak si užívat života plnými doušky.

Afirmační mandaly pro odpuštění

9 mandal s afirmacemi, kdy vybarvováním medituješ a zhmotňuješ své přání

Kdo tě povede na cestě k odpouštění

Ivan Matouš

Původně elektrotechnik a ateista.
Spoluautor a "levá hemisféra" Akademie celostního zdraví..
..kterého zdravotní a vztahové problémy dovedly k pochopení a přijetí celostního, trojjedinného pohledu na svět. Snaží se být průvodcem sobě a jiným lidem na cestě k Božství. K rozpomenutí se, že všichni jsme součástí jedné společné energie, které klidně můžeme říkat Bůh. K pochopení, že to rozpomínání probíhá vědomým prožíváním situací tady, ve "hmotném" světě, v reálném životě. Ve světě, kde naše duše k naší mysli hovoří prostřednictvím našeho těla. Dneska je "věřícím" člověkem, který je ale přesvědčený, že současná náboženství už by měla být nahrazena jiným pojetím duchovnosti. Je spolutvůrcem Akademie celostního zdraví. "Můj sen je o společnosti, které říkám duchovní komunismus. O komunitní společnosti, která není založena na materialismu a ekonomickém rovnostářství, ale na uvědomění si duchovní sounáležitosti každého s každým a všeho se vším. Na vědomí, že všichni jsme neoddělitelnou součástí jedno celku. Na vědomí, že co dělám tobě, dělám vlastně sobě, protože všichni jsme částečkami Boha, tak, jako každá naše buňka se částečkou našeho těla. Nevím, ve kterém životě se svého snu dočkám, ale vím jistě, že se ho dočkám. A považuji za dobré říkat o tom druhým lidem. Třeba se jim to zalíbí a sami na sobě(!) pro to něco málo udělají."

Mgr. Miloslava Matoušová

Původně speciální pedagog.
Spoluautorka a "pravá hemisféra" Akademie celostního zdraví.
Rozhodla se nepodílet se na nefunkčním školství, ale pomáhat "postiženým" dospělým. 20 let se zabývá zdravou výživou, alternativní léčbou nemocí, duchovními příčinami. Je vyznavačem jednoduchých souvislostí a metod, které může použít každý ve svém životě, aby mohl sám sebe učinit šťastným. Je propagátorkou a sama jde cestou ženské role. Pracuje s numerologií, astrologií devíti planet, pohledovou diagnostikou, irisdiagnostikou a dalšími diagnostickými metodami. Její zálibou je diagnostika vztahů a hledání východisek z problematických vztahů ke vztahů šťastným. Je spoluautorkou webu Empatia, on-line programů z Akademie celostního zdraví. "Mým snem je svět v lásce. Kde nebude bolest a trápení. Kde každý nechá druhého, ať jsi jde svým životem, jak sám potřebuje. Kde každý se bude ptát jen sám na sebe. A bude řešit jen sám sebe a s plným vědomím zodpovědnosti bude sám sebe měnit. K lásce bez podmínek. Věřím, že mohu inspirovat druhé lidi k tomu, aby udělali první krok."

Je nejvyšší čas si to shrnout!

 • 1
  4 nabité lekce
 • 2
  13 video přednášek
 • 3
  Bonusy v hodnotě cca 5000 Kč ZDARMA
 • 4
  Několik dalších bonusů ZDARMA
 • 5
  2 měsíce naší plné podpory
 • 6
  Možnost 2 splátek
 • 7
  Garance spokojenosti - nic neriskuješ
 • 8
  Zkušenosti mnoha dalších účastníků
 • 9
  Doživotní přístup do členské sekce
A jinak Ti jeste chci rict, Milusko, ze absolvuji uz Vas druhy kurz. Jsem neskutecne nadsena a natesena... Moc Tobe a Ivanovi dekuji za vsechno, co pro nas lidicky delate. Chce se mi az brecet, protoze se mi pomalu a jiste zacina ve vsech sferach meho zivota pekne skladat ta uzasna mozaika... A opravdu zazivam ty AHA momenty.. Dekujiiii !!!!! Mejte se krasne !!!!
Radvana Wilczková

Možná máš ještě nějaké otázky? Třeba..

Mám hodně nabitý program, co když to nebudu stíhat?

Nic se neděje. Kurz získáš najednou celý. Budeš postupovat krok za krokem postupně lekcemi. S týdenní periodou dostaneš od nás připomínkový email k další lekci, ale můžeš si jít svým tempem! Lekce a úkoly zůstávají stále k dispozici, takže není žádný stres.

Co když vám nebudu rozumět, co potom?

Jsme ti k dispozici min 2 měsíce od začátku kurzu. U každé lekce, u každého úkolu máš možnost se ptát. Může ti odpovědět i někdo z ostatních účastníků/absolventů. A i kdyby se náhodou stalo, že stejně nebudeš rozumět ničemu, máš garanci vrácení peněz 7 dní.

Co když všechny úkoly nestihnu nebo nezvládnu udělat?

Na on-line kurzech je skvělé to, že je máš napořád. Tvůj vstup do členské sekce nezmizí, dokud bude existovat internet. Takže můžeš procházet kurz stále dokola třeba pět let, kdykoliv s k němu vracet, na cokoliv se ptát. Ačkoliv garantujeme svou osobní podporu omezeně, všichni účastníci placených sekcí ví, že se jim v kurzech věnujeme stále.

Bude kurz jen o změně myšlení, nebo i o tom, jak se prakticky vyléčit z nemoci, kterou mám?

Jsme experti na celostní přístup ke zdraví, tj. na přírodní léčbu těla, mysli i duše. Víme, že to nejde oddělit, a tak vždycky ve všech našich kurzech ctíme tuto trojjedinnost a vždy učíme, jak se postarat o všechny tři složky. Jsme přesvědčeni, že jinak nemá smysl cokoliv předávat a učit. Takže ANO. Dostanete návody, jak vyléčit svou nemoc na všech třech úrovních - jak ji pochopit, jak se následně změnit, a jak ji vyléčit na těle.

Kdy kurz začíná a kdy končí?

Kurz začíná pro tebe okamžikem, kdy na náš účet dorazí platba za objednávku a automatický systém ti vygeneruje a emailem pošle přihlašovací údaje. Konec vlastně kurz nemá, protože obsah si můžeš procházet tempem, jaké si zvolíš a přístup do členské sekce máš navždycky.

Je Odpustit je láska pouze pro prvky Kov nebo ty, kteří mají potíže s tlustým střevem nebo plícemi?

Pro tyto lidi je kurz přímo povinný 😁 Ale jsme přesvědčeni, že učit se odpouštět řeší naprosto všichni lidé. Že zvládání starých křivd a svých selhání nemá téměř nikdo zvládnuté. Myslíme si, že tento kurz je vhodný naprosto pro každého, protože tímto obdobím prochází naprosto každý a každý rok znovu.
0 absolventů našich online kurzů už ví,
že nám můžeš věřit!
Ahoj. Přišli jste ve správný čas, kdy jsem to nejvíc potřebovala... prostě jsem si i uvědomila, že to co jsem si myslela, že je odpuštění, vůbec odpuštěním nebylo. Miluju tvoji meditaci!! Nic krásnější jsem nikdy nikdy nikdy neslyšela! Tebe bych mohla poslouchat od rána do večera, jak máš úžasně empatický a příjemný hlas... a hlavně řikáš přesně to, co potřebuju slyšet... nesmírně ti za to děkuji! Mám tě na uších každý večer 🙂 Moc moc si přeju odpustit, a opravdu ty i Ivan jste se mnou každý den.. S láskou Monika
Monika Březinová
Moji milovaní MI, s vaší pomocí se učím být vděčná za každý kopanec. Ale také děkuji za každou vaši nakopávku, zejména včerejší. Některé myšlenky jsme si v hlavě přenastavili… S radostí musím konstatovat, že jste se do dnešního rána stali mými 😀 „národními buditeli novověku“. To celé v trojjediném provedení: 1. nastavila jsem si budík o 10 minut dříve, za vyzvánění jsem zvolila vaše ranní prodýchání a protažení – fyzická úroveň:-)nemá chybu! 2. večer jsem uléhala s přáním vidět aktivitu, ve které jsem skutečně šťastná a naplněná 3. ráno jsem se u zrcadla setkala s dušičkou – jásala, kolik toho spolu dokážeme 🙂 Vím, že potenciál máme obrovský a že se k němu dostáváme. Taky vím, že potřebuji vyházet borčus ze své hlavy a „cele“ to tam uklidit. Očista u nás totiž probíhá dočista. S láskou
Eva Šustr
Ahoj MI a všichni, kdo posloucháte. U mě se toho taky hodně změnilo, ve vztazích, v práci i v přistupu k sobě samé,každý den ted pro mě má kouzlo, radost a pocit pohody. Asi nejdůležitější pro mě ale je, že od srpna nevím, co je to prášek na bolest hlavy, když už nějaká bolest přijde, už vím, co je zatím a jak s ní pracovat. Cítím skvěle, mám plno energie a super náladu. Takže díky, za všechno, S láskou
Martina Jíchová
Krásné vysvětlení problémů s dechem – neodpuštění – střevo – překyselení – neutralizace hořčíkem a vápníkem, které potřebujeme k nádechu a výdechu, tedy ke stahu a povolení – dech je svoboda. Už se nedivím, že nemohu dýchat. Děkuji. Zuzka
Zuzana Sýkorová
Bože Miluško, proč nebydlíte blíž, byla bych u tebe na sedánku co chvíli :-D. Ale i takhle je to SUPER. Když to tak čtu, tak si uvědomuji, že něco podobného mi říká i můj muž. Miluško děkuji, jsi báječná a jako vždy máš pravdu :-* ♥♥♥
Anežka Zapletalová
Dobrý večer, zdravím Milušku i Ivana, jenom vám chci říct, že ty vaše čísla jsou jako pr na hr, vy už víte jak to je, sedí to přesně, ja ty čísla od Zuzky dodnes nepochopila a o feng šuej se zajímám už 10 let, ale ty vaše čísla mám sama v životě ověřené, moc vám za vše děkuji a Miluško, ta tvoje meditace je ůžasná, děkuji děkuji děkuji.
Slávka Žáková

Řečí bylo dost, je čas na činy!

Tak vyplň objednávku a pojď do členské sekce.

Už teď tam na TEBE čeká bonusové uvítací video

"Jsme šťastné děti"

Ivan

Miluška

Objednací formulář programu Odpustit je láska

Přečti si Obchodní podmínky a pak dole vyplň objednávku:

Do kolonky "JMÉNO",
napiš, prosíme, jen KŘESTNÍ JMÉNO,
Na PŘÍJMENÍ slouží kolonka "PŘÍJMENÍ".
Děkujeme za pochopení. 😉🙏

A buď vděčný za každý kopanec! 😉

Howgh!